Відбулось засідання комісії Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції за напрямом часткове відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Міністра МЕРТ Тарас Висоцький.

Прийнято рішення спрямувати відшкодування в рамках даного напрямку підтримки 22 суб’єктам за введенні у 2020 році 28 об’єктів тваринництва у розмірі 327 070, 067 тис. грн.

В рамках збудованих та/або реконструйованих об’єктів збільшені потужності по утриманню тварин, зокрема по напрямках:

  • Скотарство – 5193 голів;
  • Птахівництво – 2 079 836 голів;
  • Свинарство (у тому числі комплекси з відгодівлі) – 51 679 голів.

  “Також в рамках даної комісії розглядалось питання по суб’єктах господарювання, яким було нараховано часткове відшкодування вартості тваринницьких об’єктів, але було виплачене не в повному обсязі у 2019 році через незалежні від заявників причин”, – написав Тарас Висоцький.

Прийнято рішення про здійснення доплати в розмірі 103 513, 333 тис. грн 23 суб’єктам за введений у 2019 році 31 тваринницький об’єкт.

 

Іст. https://tripoli.land/news/uryad-ukrayini-vidshkodue-vitrati-na-budivnitstvo-60-tvarinnitskih-kompleksiv