Впровадження закону сприятиме поліпшенню ветеринарно-санітарної та епізоотичної ситуації в Україні.

 

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який удосконалює законодавство в галузі ветеринарної медицини і відповідає положенням Угоди про асоціацію з Євросоюзом.  Про це повідомляє прес-служба глави держави в п’ятницю, 12 березня.

Зазначено, що закон Про ветеринарну медицину №1206-IX був прийнятий парламентом 4 лютого цього року.  Цей документ визначає основи діяльності в сфері охорони здоров’я тварин, ветеринарної практики, виробництва  і застосування ветеринарних препаратів, а також звернення побічних продуктів тваринного походження.

Закон передбачає ліцензування виробництва та імпорту ветеринарних лікарських засобів, а також державної реєстрації виробництва ветеринарних лікарських засобів, їх обігу та застосування.

Таким чином, створюється комплексна і зручна в користуванні законодавча основа для ветеринарно-санітарних заходів, яка відповідає положенням Угоди про асоціацію з ЄС.

Впровадження цього закону сприятиме поліпшенню ветеринарно-санітарної та епізоотичної ситуації в Україні, підвищення ефективності державного управління системою ветеринарної медицини, поліпшення умов господарювання в галузі тваринництва, нарощування експорту живих тварин, продуктів тваринного походження та ветеринарних препаратів з України.

Закон вступає в силу на наступний день після опублікування і вводиться в дію через два роки з дня набрання ним чинності.  Також передбачаються перехідні періоди з дня введення закону в дію.

 

Іст. https://korrespondent.net/ukraine/4337092-zelenskyi-podpysal-zakon-o-veterynarnoi-medytsyne