Молочна продукція є одним з найпопулярніших продуктів у світі, а отже споживається великою кількістю людей. Україна завжди була розвинена в напрямку молочного виробництва, а це не тільки масштабні виробники, а і приватні господарства, які постачають молочну продукцію не в супермаркети, а на ринки. 

У молоці міститься цілий комплекс корисних речовин: білки, вітаміни групи В і D, кальцій, калій, фосфор, селен. Разом з ним організм отримує корисні жирні кислоти, набір з 10 незамінних амінокислот, магній і цинк. 

За безпечність молочної продукції на офіційних ринках м. Дніпра відповідає Дніпропетровська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, працівники якої перевіряють якість і оригінальність продукції. Лабораторія перевіряє наявність фальсифікації: крохмалом, миючими засобами, водою. Також густину, жирність, білок, приховані форми маститів, органолептику. Обов’язковою є перевірка документів, підтверджуючих здоров’я корів, від яких отримано молоко.

Тому обираючи молоко та молочну продукцію на офіційних ринках, ви можете запитати підтверджуючі документи з лабораторними дослідженнями.  А ось купуючи на стихійних ринках, безпечність молока ніхто гарантувати не може, тому будьте обачні та бережіть своє здоров’я.