Уведення закону про нові правила забою птиці у Франції з липня поточного року, дозволить українським виробникам відкрити нові точки збуту халяльної продукції. Про це в своєму повідомленні кажуть представники Української асоціації халяль-індустрії.

Мусульманські французькі лідери розкритикували недавнє рішення влади на заборону халяльного забою курей. Згідно з новим законом, з липня 2021 роки перед забоєм птиці її обов’язково повинні оглушувати газом. За вимогами ісламу, для оглушення дозволено лише застосування електричного розряду, причому деякі мазхаби виступають проти будь-якого способу.

Представники паризької Великої Мечеті і Великої Мечеті в Ліоні і Еврі, у своїй заяві повідомили про рішення французької влади щодо нових вимог щодо забою свійської птиці. На думку віруючих, вони порушують дотримання основних принципів ритуального Халяль-забою. У спільній заяві говориться про те, що представники трьох мечетей повідомили про свої побоювання у відповідне міністерство, але так і не дочекалися будь-яких конкретних відповідей на свої питання.

  «Новий закон Франції не поширюється на імпорт курячого м’яса Халяль, тому в українських виробників з’явиться шанс відкрити додаткові ринки збуту для експорту Халяль-продукції», – відзначають в асоціації.

 

https://tripoli.land/news/ukrayina-planue-vidkriti-novi-rinki-zbutu-dlya-kurki-halyal