До 2035 року попит на яловичину та молочні продукти зменшиться на 80-90%. Такі прогнози озвучено у звіті американського аналітичного центру RethinkX.

Дослідники вважають, що до 2030 р. попит на продукти великої рогатої худоби зменшиться на 70%, а виробництво молока і м’яса впаде на понад 50%. Зокрема, споживання яловичого фаршу скоротиться на 70%, стейків — на 30%, а молочних продуктів — майже на 90%.

До 2035 р. попит на яловичину та молочні продукти зменшиться на 80-90%. До того часу переважна більшість американських ферм, які вирощують корів, стануть банкрутами. Схожа доля чекає на виробників курятини, свинини та риби.

В результаті відмирання м’ясної індустрії до 2035 р. звільниться приблизно 60% земель, які наразі використовуються для вирощування худоби.

На заміну продуктам тваринництва прийде модель біотехнологічної їжі (Food-as-Software). Вчені, які розроблятимуть нові продукти, зберігатимуть «рецепти» у базах даних, відкритих для вільного доступу в усьому світі. Аналітики запевняють, що нова їжа буде приблизно на 50-80% дешевшою за продукти тваринництва.

 

Іст. https://tripoli.land/news/nezabarom-svit-mozhut-pobachiti-shtuchni-zaminniki-m-yasa-ta-moloka